Bodrum Turları Sıkça Sorulan Sorular

ISPARTA ŞEHİR OTELLERİ
  • Anasayfa
  • Bodrum Turları Sıkça Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

-Konya Çıkışlı Bodrum Turuna Nasıl Rezervasyon Yaptırabilirim ?

Konya Çıkışlı Bodrum Turuna kapora veya tam ödeme ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Kapora ödemesi ile rezervasyon yaptırdığınızda kalan ödemeyi tura katıldığınız esnada nakit veya kredi kartı olarak ödeyebilirsiniz.

1:Bu tatil programını web sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Kredi kartına 12 taksit imkanıyla tatilinizi taksitlendirebilirsiniz. Satın Al butonunu tıklayarak bu turumuza rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Not: Turumuzu web sitemizden satın alırken sadece bay olarak satın alamazsınız!

Bay -Bayan veya bayan şeklinde kayıtlar onaylanmaktadır.Tek bay ve 2 bay için otelden onay alındıktan sonra rezervasyon yapışacaktır.

2:Whatsapp 0850 305 92 42 hattımızdan direk kayıt yapabilirsiniz.

3: Ofisimize gelip daha fazla bilgi alıp rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.


Ödeme Yöntemleriniz Nelerdir ?


- Ödeme yöntemleri için İBAN numarasına gönderebilirsiniz.İster tamamı isterseniz kişi başı 250 tl kapora gönderebilirsiniz.(İban Numarası için Tıklayınız.)

-Ofisimize gelip ödeme yapabilirsiniz. Adres için tıklayınız.  

Web sitemizden Direk alınabilir.


Konya Çıkışlı Bodrum Turunda Otel Odaları Ne Şekilde Ayrılır ?

Konya Çıkışlı Bodrum Turunda belirlenen otellerde 2-3-4 kişilik odalar mevcuttur. Bu odalardan katılımınıza göre tercih edebilirsiniz. Tam olarak rezervasyonunuz ile birlikte ne şekilde konaklama yapacağınız sorulacaktır. Odalarda birleştirilme gibi bir durum kesinlikle yoktur. İki kişilik rezervasyonda otomatik 2 kişilik oda ayrılacaktır.


Konya Çıkışlı Bodrum Turlarını Ulaşım Hariç Alabilir miyim ?

Konya Çıkışlı Bodrum Turları fiyatları ulaşım dahil fiyatlardır. Bu ulaşımları kullanmak istemediğinizde yani ulaşımı kendi imkanlarınız ile sağlamak istediğinizde ulaşım miktarı fiyattan düşülecektir. Ulaşım maliyetleri tarih tarih değişiklik gösterebilir bunun için düşündüğünüz tarih ile çağrı merkezimizden net fiyat bilgisi alabilirsiniz.


Konya Çıkışlı Bodrum Turunun Gece Sayısını Uzatabilir/Azaltabilir miyim ?

Konya Çıkışlı Bodrum Turlarına isteğiniz üzerine bir veya birkaç gün erken giriş, geç çıkış yapılabilir. Bu durumu rezervasyon esnasında belirtmenizde fayda olacaktır. Otelin müsaitlik durumuna göre ekibimiz sizin için hazırlanmış en uygun fiyatı sunacaktır ve rezervasyonunuzu o şekilde tamamlayacaktır.


KONYA Çıkışlı Bodrum Turunu Farklı Tarih Seçenekleri İle Alabilir miyim ?

Konya Çıkışlı Bodrum Turunu öncelikle belirlediğimiz tarihlerde almanızı tavsiye ederiz. Kendi ulaşımızı sağlayacaksanız ulaşımsız fiyatımızdan faydalanabilirsiniz. Belirlemiş olduğumuz tarihler toplu ve önceden alınan odalar olduğu için daha uygun fiyatlara sunulabilmektedir. Yinede bu tarihler dışında bir tarih düşünüyorsanız lütfen bizim ile irtibata geçin sizin için olabilecek en uygun fiyat çalışmasını yapalım.


Konya Çıkışlı Bodrum Turları 5 Gün 4 Gece Mevcut mudur ?

Konya Çıkışlı Bodrum Turları sezon boyunca her hafta 5 gün 4 gece (Her Pazar Perşembe) ve 4 gün 3 gece (Her Perşembe Pazar) olarak gerçekleşmektedir. 


 Konya Çıkışlı Bodrum Turlarında Eşlik Eden Rehberler Mevcut mudur ?

Bodrum Turları' na ister ulaşımlı ister ulaşımsız olarak katılın rehberlerimiz tatiliniz boyunca tüm turlarımızda olduğu gibi sizlere yardımcı olacaklardır. Rehberleriniz, rezervasyon yaptıran misafirlerimizi tatillerinden bir gün önce mutlaka arayıp kendilerini tanıtır ve numaralarını bırakırlar. Tatilinizin başlangıcından sonuna kadar birebir yardımcı olacaklardır.


Konya Çıkışlı Bodrum Turlarında Sadece otelde zaman geçirebilir miyim?

Tabi ki tatilinizi hakkınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Otel dışı etkinlikler tamamen sizlerin isteğinize bırakılmıştır.


Konya Çıkışlı Bodrum Turlarında başka şehirden katılım sağlayabilir miyiz ?

Konya Çıkışlı turlarımıza kendi aracımız Konya ,Akşehir ,Afyon ,Denizli üzerinden Muğla’ya doğru geçmektedir. Bu yol güzergahımızda misafirlerimizi alabiliriz.

Diğer illerden de katılım mevcut olup çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.


İstanbul ve Ankara için farklı araçlarımızla yine aynı otelde buluşuyoruz.

Turumuza bu belirlenen iller ve güzergahları üzerinden misafir kabul edilmektedir.


Hangi oteli Tercih etmeliyim ?

Otel seçenlerimiz arasından istediğiniz oteli seçebilirsiniz.

Kararsızsanız ekibimiz sizler bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.


Bodrum Turlarında Eğlence Paketiniz Mevcut mudur ?

Bodrum turlarımızda Night Club ,Beach Club ve Tekne turu olarak aktivitelerimiz mevcuttur.


Sorularımın Cevabını Bulamadınız mı ?

Aklınıza takılan tüm sorular whatsapp hattımızla iletişime geçerek cevaplayabiliriz. 0850 305 92 42 numralı whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Giriş Yap