Otel Rezervasyonu Sıkça Sorulan Sorular

ISPARTA ŞEHİR OTELLERİ
  • Anasayfa
  • Otel Rezervasyonu Sıkça Sorulan Sorular

Otel Rezervasyonları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Münferit Rezervasyon Nedir?
Münferit Rezervasyon Seçtiği Bölgedeki Otele yaptığı rezervasyondur.
Münferit rezervasyonlarda ulaşımını kişi kendi sağlamaktadır.

 

Erken Rezervasyon Nedir?
Nisan – ekim ayları arasında düşündüğünüz bir tatili, aylar öncesinden ekonomik bir şekilde planlayıp satın almanızı sağlayan bir sistemdir.

Erken Rezervasyon Dönemleri Nedir?
Tüm oteller belirli dönemlerde erken rezervasyon yapmaktadır. Erken Rezervasyonda %50 ye varan indirimler mevcuttur. Planınız şimdiden hazırsa Erken rezervasyondan faydalanmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Erken Rezervasyon Sigortası
Erken rezervasyon sigortasıerken rezervasyon döneminde %50'ye varan indirimlerle yaptığınız rezervasyonu iptal edebilmenizi sağlayan sigortadır. ... Erken rezervasyon sigortası yaptıran misafirler gidiş gününe 72 saat kala ön koşulsuz ve kesintisiz olarak otel rezervasyonlarını iptal etme hakkına sahip olurlar.

 

Anlaşmalı Olduğunuz Oteller Nelerdir?
Türkiye’nin dört bir yanına istediğiniz yerde istediğiniz zaman Anlaşmalı Otellerimizde sizlere hizmet veriyoruz.Anlaşmalı Otellerimize web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde olmayıp sizlerin daha önce gitmiş olduğunuz otelleri de Acente sistemi üzerinden Little Joy Turizm olarak rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

 

Bay Olarak Tatil Yapmak?
Tek başınıza tatil yapmak ya da erkek erkeğe eğlenmek mi istiyorsunuz ama hiçbir otel sizi kabul etmedi mi?
Ülkemizdeki tüm otellerde genellikle tek bay ve birden fazla bay kabul etmemektedir. Bay kabul eden bazı otellerde bay farkı almaktadır.
Bay misafirlerimiz için tatil yapabileceği ve fark ödemeyeceği otelleri ofisimize gelerek rezervasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.

 

Neden Little Joy Turizm’den Rezervasyon Yapmalıyım?
Otel fiyatları tüm internet sitelerinde aynıdır. Genellikle şehir merkezindeki oteller internette farklılık göstermektedir.
Little Joy turizmden yapılan rezervasyonlarda ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Ücretin %50 si rezervasyon sırasında geri kalan ödemesi tatile gitmeden 3 gün içerisinde ödeyebilirsiniz.
Little Joy turizm de yapılan rezervasyonlarda otele giriş yapana kadar değil tatil sonuna kadar sizinle ilgilenen biri vardır. Ofisimizdeki otel birimi sizlere tatil de sorunsuz ve keyifli bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır.
Little Joy turizmden yapılan rezervasyonlarda Erken rezervasyon sigortası ücretsiz şekilde sizlere yapılmaktadır ve son 72 saate kadar koşulsuz rezervasyonlarınızı iptal edebilirsiniz.

 

 

Giriş Yap