Hakkımızda

Little & Joy Turizm Hakkında

Biz Kimiz?

Little & Joy Turizm  2017  yılında kurulmuş olan en yenilikçi turizm firmasıdır. Kültür ve Turizm Bakanlığı’ndan A Grubu işletme belgesine sahiptir.

 

“Arkamızda gülen yüzler bırakıyoruz” sloganı ile cennet ülkemizin essiz güzelliklerini gezdiren Hem kültür hem tatil konusunda kendini kanıtlamış ve büyüyen bir seyahat acentesidir.

Siz kıymetli misafirlerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için yeni fikirlerle karşınıza çıkıyoruz.

0850 305 92 42 numaralı çağrı merkezimiz ve www.littlejoyturizm  internet sitemiz ile Konya çıkışlı kültür turlarımızı online satın alabilirsiniz

Little & Joy (Küçük Mutluluklar ) sizlere kaliteli Hizmet vererek Yüzünüzdeki Tebessüm olabilmek için ekibimizle beraber çalışmalar sürdürüyoruz. Her geçen gün büyüyen Liftle & Joy ailesi hedeflerinde Öncelik olarak Müşteri memnuniyetini ön plana çıkmaktır.

Şirket Bilgilerimiz

Şirket Ünvani:BSK TURIZM ORGANIZASYON TICARET LIMITED SIRKETi

Seyahat Acente Unvanı: Little & Joy Turizm

TÜRSAB Belge Numarası: A Grubu 10567

Ticaret Sicil No: 52025 Konya Ticaret Odası

Vergi Dairesi: Mevlana V.D.

Vergi No: 1870716286

Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği – TÜRSAB

 

Little Joy Ne demek  ?

Little Joy ; küçük mutluluklar , küçük eğlenceler anlamına gelmektedir. Diğer acentelere göre farkımız ayrıntılara dikkat ederek misafirlerimizi gülümsetmeyi başarıyoruz. Küçük ama insanlardaki bu gülümseme her şeye değer!

 

Little & Joy Turizm nerede?

Little Joy turizm Konya zafer meydanında zafer tramvay durağı , Aladdin tepesi tam karşısında Garanti bankası üzerindedir.

Little Joy Turizmin sizlere sunduğu hizmetler nelerdir ?

Little Joy turizm hem kültür turlarında hem de otel rezervasyonlarında siz değerli misafirlerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kültür Turları
Otel rezervasyonları
Günübirlik Turlar

Kapadokya turları ,Konya çıkışlı turlar ,Erciyes Kayak turları , Karadeniz turları ,İstanbul turları ,Gap turları ,Eskişehir turları , Çanakkale & Bursa Turları ,Yedigöller Turları ,Bolu Abant Gölcük turları,Pamukkale salda turları, Lavanta turları ,Ege turları ,Akdeniz turları ,Özel gün turları ,Yılbaşı özel turlar da hizmet vermektedir.

 

Little Joy turizm nerede ve nasıl ulaşabilirim ?

Little Joy Turizm Adresi :

Little joy turizm Konya merkezli bir firmadır.

Adres :İhsaniye mahallesi Alaaddin bulvarı 13/3 Selçuklu /Konya

Mail adresi: info@littlejoyturizm.com

Ofis telefon numarası ve Çağrı merkezi:

085 305 92 42    7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Misyon

Sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen ve Yenilikçi turizm Acentesi olarak Little & Joy , müşterilerine en iyi olan sunmak isteyen çalışanları ve ekibi ile kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatı ve en iyi hizmeti sunan Little & Joy , size özel tatili planlamak için her zaman yanınızdadır.

Giriş Yap