Hakkımızda

Little Joy Turizm Hakkında

Biz Kimiz?

Little & Joy Turizm 2017 yilinda kurulmus olan en yenilikçi turizm firmasidir. Kültür ve Turizm Bakanligi’ndan A Grubu isletme belgesine sahiptir.
Üniversite okurken arkadaşlarımız arasında yaptığımız turlardan bugüne gelmemizde emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkür ediyoruz.Bizi biz yapan dostlarımızdır ve her turumuza katılan misafirlerimizle aile olduk.Şu an da Little Joy ailesi sizler sayesinde büyüdü.Çok geniş kitlelelere ulaşarak Konya’da hem kültür turları olsun hem tatil organizasyonları olsun kendimizden söz ettirmeyi başardık.Güzel günleri Little Joy ailesi ve misafirlerimiz sayesinde ulaşacağız.
“Arkamizda gülen yüzler birakiyoruz” slogani ile cennet ülkemizin essiz güzelliklerini gezdiren Hem kültür hem tatil konusunda kendini kanitlamis ve büyüyen bir seyahat acentasidir.
Siz kiymetli misafirlerimize daha kaliteli hizmet verebilmek için yeni fikirlerle karsiniza çikiyoruz.
0332 350 00 06 numarali çagri merkezimiz ve www.littlejoyturizm internet sitemiz ile Konya çikisli kültür turlarimizi online satin alabilirsiniz
Little & Joy (Küçük Mutluluklar ) sizlere kaliteli Hizmet vererek Yüzünüzdeki Tebessüm olabilmek için ekibimizle beraber çalismalar sürdürüyoruz.Her geçen gün büyüyen Little & Joy ailesi hedeflerinde Öncelik olarak Müsteri memnuniyetini ön plana çikarmaktadir.

Sirket Bilgilerimiz

Sirket Ünvani:BSK TURIZM ORGANIZASYON TICARET LIMITED SIRKETi
Seyehat Acente Ünvani: Litlle & Joy Turizm
TÜRSAB Belge Numarasi: A Grubu 10567
Ticaret Sicil No: 52025 Konya Ticaret Odasi
Vergi Dairesi: Mevlana V.D.
Vergi No: 1870716286
Adres: Ihsaniye Mahallesi Alaaddin Bulvari 12/3 Selçuklu/KONYA
Telefon: 0332 350 00 06
Elektronik Iletisim Adresi: info@littlejoyturizm.com
Yetkili Denetim Mercii: Türkiye Seyahat Acentalari Birligi - TÜRSAB

Misyon

Sürekli gelişmeyi kendine felsefe edinen ve Yenilikçi turizm Acentesi olarak Little & Joy , müşterilerine en iyi olan sunmak isteyen çalışanları ve ekibi ile kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Vizyon

Müşteri memnuniyetini %100 hedefleyerek, en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatı ve en iyi hizmeti sunan Little & Joy , size özel tatili planlamak için her zaman yanınızdadır.

Giriş Yap