0332 350 00 06

YAZ BOYUNCA KARADENİZ TURLARI

Doğu Karadeniz ve Batum Turları
kişi başı 750
  • Anasayfa
  • YAZ BOYUNCA KARADENİZ TURLARI

Tur Bilgileri

Mavi ve yeşilin birleştiği eşsiz doğasıyla büyüleyen, DOGU KARADENIZ ve tarihinde birçok imparatorluğa ev sahipliği yapan günümüzde gece hayatıyla küçük LASVEGAS olarak adlandırılan BATUM'a gidiyoruz.


Tur Ekstraları

Gezeceğimiz Şehirler

ORDU
Boztepe ( Teleferik )


-TRABZON
Uzun Göl
Sürmene bıçak atölyesi 
Çay fabrikası


RIZE
Ayder Yaylası
Bez fabrikası
ÇamlıHemşin
Fırtına Vadisi
Gelin Tülü Şelalesi

Zilkale 
Palovit şelalesi 
Çİnçiva köprüsü

ARTVİN
Hopa
Sarp sınır kapısı

GÜRCISTAN / BATUM
Tarihi Orta Cami
Rus Ortodoks Kilisesi
Poseidon Aniti
Tiyatro Binasi
Batum Limani

Ücrete dahil hizmetlerimiz
3 gece yayla otel Konaklaması
Otellerde alacağımız 3 sabah kahvaltısı
Otellerde alacağımız 3 akşam yemeği
Profesyonel rehberlik hizmeti
Zorunlu Seyahat Sigortası
Araç içi ikramlar
Karadeniz’e özgü eğlence programı


Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

İlk sabah kahvaltısı
Öğle yemekleri
Sürpriz Yayla Programı ( Zilkale ,Çinçiva ,Palovit Şelalesi,Şimşir Ormanları ve daha önce programlarda olmayan SÜPRİZ YAYLALARIMIZ)
Rafting ,Zıpline gibi aktiviteler
Batum Yurt Dışı harç Pulu (50TL)Tur Programı

1. GÜN... Sabah saatlerinde Ordu’ya varıyoruz. 1 Saatlik yemek molasının ardından Karadeniz ve Ordu'ya kuşbakışı bakacağımız Boztepe'ye teleferik ile çıkıyoruz.(Kapalı olması halinde otobüs ile çıkıyoruz.) Boztepe’nin essiz manzarası eşliğinde çayımızı içiyor sonra aşağı iniyoruz. Hemen ardından KARADENİZ’in simgesi olan ÇAY ÜRETİM FABRİKASI’nı ziyaret edip alış verişimizi yapıyoruz. Daha sonra TRABZON’a geçerek bıçağıyla ünlü SÜRMENE de bulunan SÜRMENE BIÇAK ATÖLYESİ’ne uğruyoruz. Ve ilk günün yorgunluğunu üstümüzden atmak üzere Kalacağımız otele geçiyoruz.(1.GÜN UZUNGÖL KONAKLAMA)


2, GÜN... Otelde kahvaltımızı aldıktan sonra UZUNGÖL merkeze inerek 1 saatlik serbest zamanımızın ardından KİREMİTLİ KÖPRÜ’ye geçmek üzere hareket ediyoruz. Kiremitli Köprü’yü ziyaret ettikten sonra Küçük Lasvegas olarak adlandırılan BATUM’u ziyaret etmek için Sarp Sınır Kapısına geçiyoruz. Batum'da Tiyatro Meydani, Pizza Meydani, Medea Heykeli, Astronomik Saat, Ali Nino Heykeli ve ardından gümrük işlemlerimizi tamamlamak için Sarp sinir kapısından geçip konaklama yapacağımız Çamlıhemşin’deki otelimize geçiyoruz. .(FIRTINA DERESİNDE KONAKLAMA)


3,GÜN … Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra ekstra yayla programımızı gerçekleştiriyoruz. Ekstra yayla programında ZİLKALE PALAVİT ŞELALESİ SEVDALUK KÖPRÜSÜ ŞİMŞİR ORMANLARI SÜRPZİ 2 YAYLAMIZ gezilecektir. Sürpriz yayla programımızın ardından AYDER’de bulunan otelimize geçiyoruz. .(AYDER YAYLASINDA KONAKLAMA)

4. GÜN.. Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Gelin tülü şelalesini panoramik olarak görüyoruz. Burada verilecek serbest zamanın ardından öğle yemeğine geçiyoruz. Öğle yemeğinden sonra RAFTİNG ve ZİPLİNE yapmak üzere ÇAMLIHEMŞİN FIRTINA DERESİ üzerinde bulunan tesisimize geçiyoruz. Ardından yöresel ürünler alacağımız Şarküteriye uğrayarak turumuzu sonlandırıyoruz.Giriş Yap