Tatil Paketleri

Little & Joy Turizm ailesi olarak sizler için her zaman en iyisini sunarız.

BODRUM TATİL PAKETİ

PHONEİX SUN HOTEL / BODRUM TATİLİ 3 Gece 4 GünHerşey Dahil KonseptYaz boyunca Her Hafta Perşembe -Pazar Pazar -Perşembe arası tatil pekatleri Türkiye’nin en kaliteli eğlence merkezlerinin olduğu Ege’nin incisi Bodrum’da sizleri ağırlıyoruz.

1000

900* *Kişi başı

Detaylar

MAVİ EGE TURU

EGE TURU GEZİLECEK YERLER Alaçatı -Çeşme -Konak Meydanı -Efes -Meryemana-şirince köyü-Kuşadası-Bodrum -Marmaris -Fethiye 

1500

1250* *Kişi başı

Detaylar

Golden Age Hotel Bodrum Tatili

GOLDEN AGE HOTEL / BODRUM TATİLİ 3 Gece 4 GünHerşey Dahil KonseptYaz boyunca Her Hafta Perşembe -Pazar Pazar -Perşembe arası tatil pekatleri  Türkiye’nin en kaliteli eğlence merkezlerinin olduğu Ege’nin incisi Bodrum’da sizleri ağırlıyoruz.

1300

1200* *Kişi başı

Detaylar

THOR EXCLUSİVE OTEL BODRUM TATİLİ

THOR EXCLUSİVE  / BODRUM TATİLİ 3 Gece 4 GünUltra Her şey Dahil Konsept Türkiye’nin en kaliteli eğlence merkezlerinin olduğu Ege’nin incisi Bodrum’da sizleri ağırlıyoruz.

1500

1200* *Kişi başı

Detaylar

OLİMPOS TATİLİ

OLİMPOS TATİL CENNETİ Yeşil ve mavinin buluştuğu Doğal Cennet Olimpos tatil Turu … GEZİLECEK YERLER VE AKTİVİTLER : OLİMPOS SAHİLİ – OLİMPOS ANTİK KENTİ –ADRASAN SAHİLİ –KEMER TEKNE TURU –RAFTİNG –SU SPORLARI –MEHTAP TURU –CLUB AURA&CLUB İNFERNO KEMER

800

750* *Kişi başı

Detaylar


Giriş Yap